29 жовтня Україна перейде на зимовий час

Раді запропонували скасувати перехід на зимовий час

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук ініціював і зареєстрував законопроєкт, яким передбачається відмова від сезонного переведення годинників.

Обґрунтування своєї ініціативи Стефанчук навів у Facebook. Законопроєкт “Про обчислення часу в Україні” зареєстровано у ВР під №4201.

Ним передбачаються встановлення й закріплення на території України єдиного київського часу і відмова від подальшого сезонного переведення стрілок годинника.

Стефанчук пояснив, що щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей: погіршується їхнє самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб.

Читати також:  У День місцевих виборів Україна перейде на зимовий час

“Ухвалення закону забезпечить стабільний природний цикл життєдіяльності людини, сприятиме поліпшенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення”, – написав віцеспікер.

Також він наголосив, що проєкт закону спрямовано на протидію агресії з боку Російської Федерації.

“Як відомо, на тимчасово окупованих територіях України протиправно встановлений час держави-агресора – Російської Федерації. Закріплення на всій території України єдиного київського часу дасть змогу зміцнити наші оборонні позиції й сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій”, – пояснив Стефанчук.

Крім того, на його думку, законопроєкт сприятиме євроінтеграційним прагненням України. Адже 84% жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній і зимовий час, що було підтримано Європейським парламентом.

Читати також:  27 жовтня переходимо на зимовий час

Переведення годинника на зимовий час у 2020 році в Україні відбудеться о 04:00 в останню неділю жовтня – у ніч з 24 на 25 жовтня.

Як відомо, автором ідеї переходу з літнього на зимовий час був учений, політик, дипломат, винахідник зі США Бенджамін Франклін. У 1784 році він запропонував збільшити світловий день із метою скорочення витрат на світло.

27 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up