Вручення літературної премії Львова

Головну літературну премію Львова вручено Оксані Луцишиній

У Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Франка відбулась урочиста церемонія вручення Премії Львова — міста літератури ЮНЕСКО. Це найбільша літературна премія, яка присуджується міською владою в Україні.

Нагородження проводив міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Я маю велику честь виповнити цю функцію і нагородити сьогоднішню переможницю з нагородою. Коли ми цю прекрасну нагороду починали у Львові, ми думали, що ця хвиля піде по Україні і кожне місто буде мати таку свою літературну премію. Може воно ще так і буде. Треба багато читати і дякувати тим людям, які пишуть класні книжки», — сказав Садовий.

Головну Премію Львова — міста літератури ЮНЕСКО у розмірі 150 тисяч гривень отримала Оксана Луцишина за її роман «Іван і Феба».

Журі премії ухвалило також рішення про введення двох додаткових відзнак із грошовою винагородою у розмірі 25 тис. грн.

Спеціальні відзнаки отримали Остап Сливинський (за переклад роману Ольги Токарчук «Книги Якова») та Олена О’Лір (за переклад роману Джозефа Конрада «Ностромо: Приморське сказання»).

Цього року до участі у конкурсі було зголошено понад 76 видань, з них 12 потрапило до короткого списку Премії.

Премією Львова — Міста літератури ЮНЕСКО засновано для вшанування і надання суспільного резонансу творам сучасної літератури.

114 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up