будівництво дороги

У межах проекту “Мале Карпатське коло” триває будівництво дороги

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин ознайовився із ходом будівництва дороги «Бориня – Боберка», яке ведеться у межах проекту «Мале Карпатське коло».

Про це нас повідомили у пресслужбі облради.

Як нагадав Олександр Ганущин, “Мале Карпатське коло” – це дуже великий проект, покликаний з‘єднати центральну частину Українських Карпат якісними, безпечними, освітленими дорогами.

«У цьому гірському закутені в напрямку до Боберки – асфальтової дороги ніколи не було. Жодна влада не спромоглася на це, а ми сьогодні це робимо!”, – зазначив посадовець.

За його словами, виділені цьогоріч 90 млн. грн. і зусилля підрядника «Онур» дозволять збудувати тут 10 км дороги. А в наступних роках будівництво триватиме.

Читати також:  Чиновники ЛОДА отримають 29 млн грн на доплати та премії

Насправді мета – не тільки дорога. Після спорудження дороги будуть ініційовані переговори з Республікою Польща про створення нового пункту пропуску «Боберка – Смольнік».

“Таким чином ця місцина отримає не лише автошлях, а й пункт пропуску на кордоні з Європейським Союзом у Турківському районі», – розповів очільник облради.

У подальшому – у рамках проекту “Мале Карпатське коло”, за словами Олександра Ганущина, є намір збудувати ще два автошляхи, яких ніколи не існувало, – це з‘єднання Славська із Закарпатською і Івано-Франківською областями.

Читати також:  Депутати Львівщини застерегли владу від капітуляції перед РФ. Голова ЛОДА з ними не згоден

До речі, 1 вересня вже стартували роботи на 76 млн грн на відтинку «Славсько – Хащованя» у межах проекту Мале Карпатське коло.

«Мале Карпатське коло» – спільний проект Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей разом з «Укравтодор» щодо розбудови доріг у центральній частині Українських Карпат.

У грудні 2019 року ініціативу міжрегіональної співпраці «Мале Карпатське коло» презентовано головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним, а також підписано відповідний меморандум між областями.

Понад 300 км доріг мають сполучити гірську Боберку на Львівщині з Хустом на Закарпатті і Долиною на Івано-Франківщині.

76 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up