У Молдові перепродали торговий центр, який міг належати Порошенкові  – ЗМІ

Порошенко відмовився від лікування у Німеччині – політолог

Після діагностування Covid-19, експрезидент Петро Порошенко категорично відкинув рекомендації свого оточення госпіталізуватися в клініку в Німеччині.

Про це пише у соцмережі політолог Павло Нус:

“Незважаючи на те, що вчора, після появи в пропагандистських ЗМІ «інформації» про деталі лікування Президента Порошенко більшість розсудливих лідерів громадської думки відреагували і дали вичерпні відповіді зеленому пролетаріату, атаки на Порошенко тривають і по цю секунду. І, будемо чесними перед собою, ця кампанія, як і тисячі попередніх, мають свій центр прийняття рішень і джерело фінансування.


Так, якщо раніше ми говорили про Кремль, то зараз, на жаль, таким антипорошенківським пропагандистським центром є Банкова, в кабінеті Зеленського і його радників.

Багатьом з Вас відомо, що особисто я є далеко не багатою людиною, але мене до глибини душі зворушив той факт, що на прикладі лікування Президента наш внутрішній ворог намагається спровокувати не просто соціальну напругу, а прямо таки класовий конфлікт якийсь.

Читати також:  У Зеленського інше ставлення до ПЦУ, ніж було у Порошенка - архієпископ

Отже, послухайте сюди.
По-перше, наскільки мені відомо, відразу ж після діагностування Covid-19, Президент Порошенко категорично відкинув рекомендації оточення госпіталізуватися у всесвітньо відому клініку в Німеччині, віддавши перевагу вітчизняній медицині. Це не вибори, не політика. Це – позиція людини, батька, чоловіка, державника, лідера.

А по-друге, ще раз, а якщо знадобиться, повторимо, що ключова різниця між Президентом Порошенко і Зеленським в тому, що Порошенко здійснює свою діяльність, навчає і виховує дітей, живе і лікується на свої прозоро зароблені і задекларовані кошти, з яких були сплачені податки в державний бюджет.

Коли захворіла, наприклад, Олена Зеленська – вона лікувалася за державний рахунок, і для абсолютної більшості так і не стали відомі деталі лікування. Так само, за рахунок українських платників податків лікують, і будуть лікувати і Зеленського. Тобто, за ваші гроші.

Читати також:  Порошенко нагородив званнями і орденами 14 діячів науки і культури з Львівщини

Ба більше. За 5 років свого президентства Порошенко жодного разу не скористався матеріальними привілеями, ні разу не скористався державними дачами, а жив у власному будинку, а всю свою зарплату щомісячно перераховував на благодійність.

Зеленський же переселився в одну з державних резиденцій, активно і без збентеження користується іншими матеріально-технічними привілеями за рахунок платників податків, і логічним було б ставити питання щодо способу життя і суми витрат йому, а не Порошенкові, який за ці роки пожертвував на різні програми соціальної допомоги і оборонних проектів близько двох мільярдів гривень.

Якщо хтось із вас може назвати прізвище хоча б одного когось, який би стільки ж допоміг країні за свої кошти, скільки це робить Президент Порошенко, тоді ви точно живете в паралельній реальності”, – підсумовує політолог Павло Нус.

Раніше Марина Порошенко повідомила про погіршення стану свого хворого на коронавірус чоловіка.

38 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up