Кінотеатри можуть закритися назавжди - режисерка

Кінотеатри можуть закритися назавжди – режисерка

Кінотеатрам загрожують банкрутства і зникнення на тлі коронавірусних обмежень і затримки випуску блокбастерів для показу на великому екрані. 

Як передає ВВС, такою думкою поділилася режисерка “Чудо-жінки” Петті Дженкінс.

“Якщо ми закриємо їх (кінотеатри – ред.), це не буде оборотним процесом. Ми можемо назавжди втратити походи у кіно”, – сказала вона, коментуючи жалюгідний фінансовий стан кінотеатрів по всьому світу у зв’язку із затримками випуску фільмів.

Читати також:  У Львові на час карантину призупиняють роботу кінотеатрів

Дженкінс входить до числа десятків провідних голлівудських режисерів, які звернулися до уряду США з проханням надати кінотеатрам фінансову допомогу.

Кінотеатри по всьому світу зазнають фінансових труднощів на тлі жорстких соціальних обмежень через COVID-19, а також із відсутністю фільмів-блокбастерів, які могли б залучити глядачів.

Так, наприклад, національна асоціація власників кінотеатрів в США повідомила, що 69% малих і середніх кінокомпаній можуть бути змушені оголосити про банкрутство або назавжди закритися через нинішню ситуацію з затримкою випуску фільмів і правила соціального дистанціювання.

Читати також:  У Львові на час карантину призупиняють роботу кінотеатрів
14 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up