Хто із чинних депутатів Львівської міськради знову іде на вибори

Хто із чинних депутатів Львівської міськради знову іде на вибори

Днями Львівська міська територіальна виборча комісія зареєструвала списки 19 політичних партій, які загалом нараховують 971 кандидата у депутати Львівської міської ради.

Аналітики Громадянської мережі “ОПОРА” дослідили, чи є серед них чинні обранці та особливості їх висування на перших місцевих виборах, що відбудуться вже 25 жовтня.

29 вересня сплинув крайній термін, коли територіальні виборчі комісії могли прийняти рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації кандидатів у депутати місцевих рад.

За інформацією, отриманою з офіційних джерел, до Львівської міської ТВК з відповідними поданнями звернулося 19 політичних партій, серед яких Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, “ГОЛОС”, “Громадянська позиція”, “Європейська Солідарність” та інші.

Жодній із партій у реєстрації списків не відмовили.

Серед чималої кількості кандидатів є і чинні обранці Львівської міської ради.

Так, про наміри продовжити свою діяльність у якості представника депутатського корпусу Львова заявили 51 з 64 депутатів VII скликання (2015-2020 роки). Більше того – 10 з них – Петро Адамик, Валерій Веремчук, Іван Гринда, Роман Грицевич, Андріян Гутник, Любов Давидович, Андрій Карбовник, Андрій Рікота, Іван Рудницький, Роман Федишин – представляли інтереси територіальної громади у раді VI скликання (2010-2015 роки), 7 – Петро Адамик, Валерій Веремчук, Іван Гринда, Роман Грицевич, Олег Сорочкін, Анатолій Забарило, Роман Федишин – у раді V скликання (2006-2010 роки) та 3 – Роман Грицевич, Іван Рудницький, Роман Федишин – у раді IV скликання (2002 – 2006).

Читати також:  Хто хоче очолити міста районних центрів на Львівщині, - аналіз мережі ОПОРА

Таким чином, бачимо, що кандидатуючи на перших місцевих виборах 2020 року, Роман Грицевич та Роман Федишин мають наміри продовжити свою безперервну 18-річну депутатську діяльність у раді ще на 5 років. А ще троє їх колег – Петро Адамик, Валерій Веремчук та Іван Гринда наздоганяють їх зі стажем депутатської роботи у 14 років.

Читати також:  Благословення не отримав. Священнику УГКЦ запропонували знятися із виборів

Серед чинних депутатів, які не балотуються до міської ради 6 представників фракції “Об’єднання “Самопоміч” (Андрій Дворакевич, Максим Коляда, Юрій Мельник, Христина Паньків, Андрій Пундор, Ігор Стояновський), 2 від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (Григорій Козловський, Віталій Свіщов), ще 2 представників “Громадянської позиції” (Юрій Кужелюк, Ірина Сердюк) та по 1 представнику від фракцій “Всеукраїнське об’єднання «Свобода» (Тарас Гупало), Громадський рух “Народний контроль” (Віталій Свінціцький), Українська Галицька Партія (Тарас Чолій). Однак варто зазначити, що прізвища Тараса Чолія, Григорія Козловського, Віталія Свіщова виборці зможуть знайти у бюлетенях з переліком кандидатів до Львівської обласної ради.

А от Віталій Свінціцький публічно заявив про те, що кандидувати не буде. “Шановна громадо Рясного-2, Рясного-1. Час настав. Не прощатися. А переходити у новий формат роботи”, – заявив політик у одному із своїх дописів на сторінці у соціальній мережі Facebook.

27 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up