Поліцейські пройшли навчання за програмою AntіCOVID

Поліцейські пройшли навчання за програмою AntіCOVID

Поліцейські Львівщини пройшли навчання в рамках міжнародного проекту «AntіCOVID».

В чотирьох областях України, серед яких і Львівщина, проект реалізує Мальтійська служба допомоги за підтримки Fundacja Pomoc Maltanska-Maltanska Sluzba Medyczna та Polska Pomoc, повідомляє пресслужба поліції Львівської області.

Метою навчань організатори визначили «зменшення наслідків пандемії коронавірусу та зміцнення потенціалу реагування суспільства на кризові ситуації».

Читати також:  Поліція не виганятиме вірян з церков на Великдень, - Василь Віконський

Проектом охоплені 4 групи осіб (окрім медиків), які, з огляду на специфіку своєї роботи, перебувають у найбільшій зоні ризику бути інфікованими коронавірусом та мають безпосередній контакт з ймовірно інфікованими особами – це поліцейські, перевізники, вчителі та працівники будинків догляду.

Інспектори мобільних груп реагування на факти вчинення домашнього насильства поліції Львівщини пройшли курс навчання одними з перших, оскільки, виїжджаючи на виклики та повідомлення, вони мають безпосередній контакт з громадянами, які часто потребують медичної допомоги.

Читати також:  Дільничні поліцейські відвідуватимуть самотніх стареньких
48 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up