79% українських педагогів проголосували "за" підвищення кваліфікації у недержавних установах

Будують поліцейську державу. Уряд заморозив зарплати педагогам

Уряд Зеленського «заморозив» підвищення заробітних плат педагогам, яке передбачене законодавством про освіту.

Про це пише у Facebook співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Вона наголошує – фракція буде вимагати перегляду у бюджеті на наступний рік фінансування для освіти.

«Сьогодні День учителя. А ось і «подарунок» від влади Зеленського. Зарплати освітян заморожені до січня 2022. Більшість вчителів півтора року тому повелися на обіцянки про 4000 доларів зарплати, й проголосували за Зеленського і слуг», – пише Геращенко.

Читати також:  Шмигаль обіцяє індексацію пенсій, але дату не називає

«Згадую наші важкі зустрічі з педагогічними колективами, коли я надавала чесну інформацію про бачення нашої команди щодо підняття зарплат освітянам, яке ми заклали в законі про освіту і ретельно виконували нашим урядом. Так, на жаль не було економічної можливості збільшити зарплати освітянам швидко і радикально, й ми про це чесно інформували. Але не брехали про 4 тисячі доларів перед виборами і не заморожували мізерні виплати на кілька років після виборів», – зауважує Геращенко.

Читати також:  Зеленський про Шмигаля: Олігархи наймають найкращих

«Ми будемо боротися за перегляд проєкту бюджету на 21 рік і наполягати на збільшенні зарплат лікарям і вчителям. Ненормально, коли держава дбає тільки про прокурорів, спецслужби і поліцію, будує поліцейську країну», – переконана співголова фракції «Європейська Солідарність».

Постанову Кабінету Міністрів України про замороження зарплат освітянам опублікував народний депутат з «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.

29 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up