Безпілотникам США подвоїли озброєння ракетами

Безпілотникам США подвоїли озброєння ракетами

ВПС США випробували ударний безпілотний літальний апарат MQ-9A Reaper з модернізованим програмним забезпеченням, що дозволяє подвоїти ракетну навантаження апарату.

Як пише Aviation Week, під час випробувань на апарат підвісили вісім ракет AGM-114 Hellfire класу «повітря-земля». Немодернізовані Reaper здатні нести тільки чотири таких ракети.

В даний час ВПС США займаються реалізацією програми з нарощування бойових можливостей ударних безпілотників. Передбачається, що це дозволить апаратам за один виліт вражати більшу кількість наземних цілей. Крім подвоєння ракетного навантаження, військові також вивчають можливість підвіски на безпілотники малих безпілотних розвідувальних апаратів і дронів-камікадзе.

Читати також:  Росія хоче вплинути на "Оскар" - ЗМІ

Випробування MQ-9A з подвоєною ракетної навантаженням змагання проводилися 10 вересня 2020 року і були визнані успішними.

Перед перевіркою на апарат було завантажено програмне забезпечення Operational Flight 2409. Його випробування планується завершити до кінця осені 2020 року, а до кінця року програмне забезпечення буде встановлено на всі безпілотники Reaper.

Модернізована програма дозволяє використовувати для підвіски ракет Hellfire пілони під крилом Reaper, які до сих використовувалися тільки для установки додаткових паливних баків або розміщення авіаційних бомб калібру 500 фунтів (227 кілограмів).

Читати також:  ЄС готовий відреагувати на торгові обмеження США

Розробка модернізованого програмного забезпечення ведеться за спільним замовленням ВПС США і Сил спеціальних операцій.

87 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up