революція на граніті - учасники

Вони знову спробували обнулити Україну

…І ще одне фото з жовтня-1990, з Першого Майдану (з тої самої одноденної акції “Українські письменники солідарні з українськими студентами”) – зліва направо за годинниковою стрілкою: Соломія Павличко (в центрі, в бузковому светрі), Ігор Римарук, Олесь Ульяненко, Олександр Ірванець, Оксана Забужко.

(І так, я теж підозрюю, що свіженька спроба “обнулити” зараз українську державність на рівень палеозою, тобто Кравчука з Фокіним, – це замовлення Москви: ці двоє тоді були в Кремля “на хорошем счету”, а що Кравчук українців, побачених півмільйонною страйкарською масою в жовтневому Києві-1990, резонно злякався був БІЛЬШЕ, ніж Москви, і тому через рік у Біловезькій пущі навідріз відмовився від “оновленого Союзу”, попередньо заручившись результатами референдуму (і так, по факту, “українські студенти розвалили СРСР” – sic!!!), – то тепер йому Москва якраз і дає нагоду “исправить свои ошибки и разоружиться перед органами”, це типово чекістське міфологічне мислення, ще сталінського розливу.))

Читати також:  Оксана Забужко: Самоспалення ветерана - це офіра, а не самогубство

Але і з цього сценарію нічого в них не вийде – спізнились, проїхали. Нема вже їхньої сили над нами – крім тої, яку, на тисячі ладів, а найбільше обманом, викачують – із нас-таки.)Шануймося. І спасибі всім, хто 30 рр. тому став на захист Першого Майдану.

Оксана Забужко

129 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up