Понад 7 тисяч школярів вакцинували у Львові від початку року

“Спасібо, но нєт!”: Російські пропагандисти відмовились від щеплення “вакциною Путіна”

У Росії співробітникам РИА “Новости” і ВГТРК запропонували безкоштовно прищепитися від коронавірусу вітчизняною вакциною “Супутник V” поза рамками клінічних випробувань.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела всередині компаній.

Так, журналістам запропонували зробити щеплення на добровільній основі.

Двоє співробітників РИА “Новости” розповіли агентству, що більшість їхніх колег вважали за краще відмовитися від вакцинації.

Про аналогічне рішення повідомили працівники холдингу ВГТРК.

Серед іншого було відзначено, що працівникам зазначених інформаційних агентств провели базове медичне обстеження і зробили тести на на коронавірус і антитіла.

Читати також:  На Львівщині продукти здорожчали на 30 відсотків, - Максим Козицький

Нагадаємо, що 11 серпня російський президент Володимир Путін заявив, що Росія першою у світі зареєструвала вакцину від коронавірусу.

Згодом добровольці розповіли про побічні ефекти від російської вакцини.

Дякі із свідчень подав сайт Такие дела.

24-річний випускник Сеченовського університету Андрій Вольніков розповів, що добровольці були поділені на дві групи. У першій групі тестували однокомпонентну вакцину, у другій – двокомпонентну.

Читати також:  Понад 200 іранців отруїлися фальсифікованим алкоголем

Молодий чоловік був у першій групі. Після введення вакцини у нього почала боліти голова і відчувалася ломота м’язів. Інший доброволець 37-річна Анна Куткіна розповіла, що в день введення вакцини вона також відчувала головний біль і ломоту в тілі, при цьому температура підвищилася до 38 градусів.

77 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up