Нагірний Карабах, війна

Азербайджан і Вірменія повідомили про втрати в Нагірному Карабаху

Азербайджан і Вірменія повідомили про чергові обстріли й загиблих та поранених через ескалацію в Нагірному Карабаху.

Як повідомляє АПА, у Генеральній прокуратурі Азербайджану зазначили, що в результаті чергового обстрілу з важкої артилерії території, де компактно проживає цивільне населення Азербайджану, загалом 55 осіб отримали різні тілесні ушкодження, 19 людей загинули.

Також наголошується, що в результаті обстрілу збройними силами вірменської сторони об’єктів цивільної інфраструктури завдано величезної шкоди 175 житловим будинкам, 41 цивільному об’єкту, доведені до непридатності транспортні засоби, що належать мирним жителям, загинули багато голів дрібної і великої рогатої худоби.

Читати також:  На Донбасі загинули двоє бійців ЗСУ, ще один - поранений

За інформацією ARMENPRESS, у результаті дій противника на лінії зіткнення ЗС Арцаха і Азербайджану загинули 54 вірменських військовослужбовців Армії оборони НКР.

Додамоо, що за підсумками першого дня роботи європейського саміту в Брюсселі в ніч на 2 жовтня лідери глав держав і урядів країн Європейського Союзу закликали сторони протистояння навколо Нагірного Карабаху негайно припинити вогонь і повернутися до політичних переговорів під егідою Мінської групи ОБСЄ.

Читати також:  АТО: 17 порушень режиму тиші, один український воїн загинув
64 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up