бурий ведмідь, лікування зубів

У “Синевирі” полікували зуби бурим ведмедям

У реабілітаційному центрі бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир» провели загальний ветеринарний огляд тварин, двом клишоногим полікували зуби та провели вакцинацію.

Про це повідомляють на сторінці НПП “Синевир” у Фейсбуці.

“У Реабілітаційному центрі бурих ведмедів національного природного парку «Синевир» провели загальний ветеринарний огляд тварин, зокрема, двом клишоногим полікували зуби та провели вакцинацію”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, профілактичні та лікувальні заходи здійснили ветеринар центру Михайло Маслей і волонтери з ветклініки «Олвет» (місто Івано-Франківськ).

Читати також:  Нападатимуть на людей. На Закарпатті ведмеді ігнорують зимову сплячку

Наразі в Центрі реабілітації бурих ведмедів в Синевирі перебуває понад три десятки тварин. Останніх п’ять ведмедів у Синевир перевели волонтери зі скандального приватного зоопарку міста Покровськ на Донеччині.

Як зазначється на сайті центру, загалом популяція бурого ведмедя в Україні нараховує близько 300 особин. Також є певна кількість цих тварин, які утримуються у неволі. В окремих випадках для тих ведмедів створені неналежні умови, або ж вони утримуються з порушенням природоохоронного законодавства. 

Читати також:  Нападатимуть на людей. На Закарпатті ведмеді ігнорують зимову сплячку

Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв’язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.

45 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up