Плащ-невидимка тепер існує насправді. Канадські вчені створили його

У Лондоні відкрили пам’ятник Гаррі Поттеру

У центрі Лондона, на площі Лестер-сквер, з’явився пам’ятник Гаррі Поттеру.

Як повідомляє Wizarding world, фігура хлопчика-чарівника приєдналася до статуй інших відомих персонажів, які вже знаходились тут. Серед них – Багз Банні, Мері Поппінс, Паддінгтон і інші.

Пам’ятник зображає Поттера, який летить на своїй мітлі «Нібус-2000» під час матчу з квідичу. Статуя знаходиться поруч з кінотеатром, в якому в 2001 році відбулася прем’єра фільму «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Читати також:  Філософія Гаррі Поттера. У Львові обговорили роль фентезі в повсякденному житті (Коментарі)

Відзначається, що церемонія відкриття пам’ятника пройшла з дотриманням соціальної дистанції, її ведучим був Алекс Зейн. «Гаррі Поттер приніс стільки радості шанувальникам по всьому світу, багато хто, в тому числі я, виросли разом з ним. Фантастично, що він зайняв місце на Лестер-сквер, яке належить йому по праву», – заявив він під час церемонії.

У серпні цього року фільм «Гаррі Поттер і філософський камінь» зміг зібрати мільярд доларів в прокаті. Вдалося це через майже 20 років завдяки тому, що картина вийшла в Китаї в форматі 3D і Imax.

Читати також:  Філософія Гаррі Поттера. У Львові обговорили роль фентезі в повсякденному житті (Коментарі)
19 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up