написи в усипальниці фараона

Сучасна цивілізація повторює помилки єгиптян – вчені

Кумівство, інтриги і зміна клімату мали суттєвий негативний вплив на руйнування єгипетського царства.

Чеські археологи розшифрували написи в усипальниці давньоєгипетської цариці Хентакавесс III.

Про свої висновки вони повідомляють на сайті The Times Hub, інформує ТСН.

Розкопки усипальні давньоєгипетської цариці Хентакавесс III, що жила близько 4,5 тис. років тому, навели чеських археологів на думку про схожість Стародавнього царства Єгипту та сучасної епохи. Саркофаг цариці виявили ще в 2015 році неподалік Каїру.

Читати також:  Виявлено грецький оригінал єретичного "Таємного повчання Христа"

Знахідка допомогла пролити світло на те, що керівник проєкту професор Мирослав Барта назвав “чорною плямою в історії Стародавнього царства”. Команда Чеського інституту єгиптології вважає, що написи всередині можуть допомогти пролити світло на часи, які не надто відрізняються від наших.

“Жахливі наслідки кумівства, інтриги еліти і зміна клімату зіграли свою роль в краху епохи будівельників пірамід”, — розповів Барта. Вчений вважає, що нинішня кліматична криза, з якою зіткнувся світ, може призвести до повторення історії.

Читати також:  Єгипет запроваджує туристичні візи

Чеські археологи впевнені, що сучасним людям необхідно прийняти загрозу колапсу нашій цивілізації як факт, який не викликає сумнівів. Тільки в такому випадку можна буде вжити заходів, які дозволять мінімізувати наслідки майбутнього колапсу епохи.

18 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up