Навальний

Навальний: Мене отруїли за наказом Путіна

Російський опозиціонер Олексій Навальний не сумнівається, що за його отруєнням стоїть президент РФ Володимир Путін.

Про це він заявив у своєму першому великому інтерв’ю після виписки із берлінської клініки «Шаріте», який дав журналу Spiegel.

«Я стверджую, що за злочином стояв Путін, і я не маю інших версій того, що сталося», – заявив Навальний.

Він підтвердив наміри повернутися до Росії.

«Моє завдання зараз – це залишитися тим хлопцем, який не злякався. І я не злякався!», – підкреслив Навальний і додав, що не збирається робити Путіну «подарунок» у вигляді неповернення в Росію.

Читати також:  ЦРУ евакуювало агента, який працював в адміністрації Путіна -The New York Times.

Опозиціонер також описує момент, коли почав діяти нейротоксин: «Ти не відчуваєш болю, але знаєш, що вмираєш».

Лікарі, за його словами, обіцяють, що він зможе відновитися «відсотків на дев’яносто і, може, навіть на сто, але точно ніхто не знає».

«В якомусь сенсі я виступаю такою піддослідною свинкою, адже досвіду спостереження за людьми, що вижили після ураження цією бойовою хімічною речовиною, не так багато», – додає Навальний.

Читати також:  У Лондоні збереться комітет з надзвичайних ситуацій через отруєння Скрипаля

Навального цілодобово супроводжують охоронці.

Як повідомлялося, російському опозиціонеру стало зле під час польоту з Томська в Москву 20 серпня, його було терміново госпіталізовано в лікарню Омська. Через два дні його перевезли до Берліна. Німецькі фахівці встановили факт отруєння опозиціонера нервово-паралітичною речовиною групи «Новічок», що згодом підтвердили лабораторії Франції та Швеції.

15 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up