Вантажний корабель Cargo Dragon успішно зістикувався з МКС

МКС катастрофічно втрачає повітря через дірку в російському модулі

Величина витоку повітря на Міжнародній космічній станції (МКС) перевищує нормативну.

Як припустив виконавчий директор Роскосмоса з пілотованих космічних програм Сергій Крикальов, повітря може витікати через один з вакуумних клапанів в російському службовому модулі “Зірка”.

У коментарі «Росії 24» Крикальов пояснив, що в модулі багато різних систем, є в тому числі і вакуумні клапани. Вони з’єднують деякі з систем життєзабезпечення з забортним вакуумом. Тому, припустив Крикальов, найбільш ймовірно, що потенційний витік повітря знаходиться саме там, але його ще треба знайти.

Читати також:  SpaceX відправить на МКС паростки канабісу

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що швидкість витоку повітря на МКС збільшилася в п’ять разів за останні кілька місяців. Так, у вересні 2019 року, коли витік було виявлено, станція втрачала 270 грамів повітря в добу. У серпні 2020 го темп витоку зріс удвічі, до 540 грамів на добу, а у вересні збільшився ще в 2,5 рази.

Читати також:  Нові члени екіпажу прибули на МКС

Зараз станція втрачає близько 1,4 кг повітря на добу.

30 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up