Андрій Єрмак

Фокін має піти з мінської групи – глава Офісу президента

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що перший заступник голови делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін має покинути ТКГ.

Про це Єрмак написав у Facebook.

«Хіба це пан Фокін погодив зобов’язання провести вибори в ОРДЛО не після, а до повернення Україні контролю над кордоном з Росією? Ні, не Фокін. Чи, може, пан Фокін погодив зобов’язання консультуватися щодо змін українського законодавства? Ні, не Фокін. А хто в 2014 році не став захищати Крим від захоплення? Пан Фокін? Ні, не Фокін. Ви знаєте прізвища. Але чомусь звертаєте більшу увагу на слова, в тому числі й цих людей, ніж на плоди тих справ, які були зроблені. І найголовніше. Все це не виправдовує сьогоднішні слова пана Фокіна. Моя особиста позиція – пан Фокін має піти з ТКГ», – зазначив Єрмак.

Читати також:  Державна зрада? Єрмак анонсував створення "консультативної ради" з терористами на Донбасі

Голова Офісу президента наголосив, що Тристороння контактна група не ухвалює жодних рішень, а є «логістичним майданчиком» для узгодження деталей та домовленостей, які досягаються лідерами «нормандського формату».

«Усі принципові рішення ухвалюються тільки президентом, парламентом України та урядом. Президентом – у рамках діалогу лідерів «нормандського формату». А Верховна Рада ухвалює відповідні закони. І ніяк інакше», – додав Єрмак.

Читати також:  У Мінську домовились про нове перемир'я

Як ми повідомляли раніше, заступник голови української делегації в мінській переговорній групі Вітольд Фокін заявив, що “не бачить жодного підтвердження” війни між Росією і Україною. Він також вважає, що особливий статус потрібно надати усьому Донбасу, а не лише окупованим Росією районам.

83 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up