Байден переміг Трампа на перших теледебатах

Байден переміг Трампа на перших теледебатах – опитування

Шість з десяти телеглядачів CNN за підсумками дебатів між президентом США Дональдом Трампом і колишнім віце-президентом Джо Байденом вважають, що кандидат від демократів показав себе краще.

Про це свідчить опитування фірми SSRS, проведене на замовлення телеканалу.

Згідно з опитуванням, шість з 10 спостерігачів визнали, що Байден показав себе краще, ніж Трамп. При цьому 28% опитаних вважають, що чинний президент виступив краще. Близько двох третин вважають, що відповіді Байдена були більш правдивими, ніж відповіді Трампа (65% проти 29%).

Більшість респондентів, 69%, також заявили, що нападки колишнього віце-президента на нинішнього главу США були справедливими. У той же час 32% заявили, що, навпаки, Трамп був правий.

Тим часом, згідно з опитуванням, проведеним перед дебатами, 56% респондентів розраховували, що Байден виступить краще. За Трампа голосували 43%. Опитування було проведено серед 568 виборців, які спостерігали за дебатами. Похибка опитування становить 6,3%.

Читати також:  Конгрес США проголосував за обов'язкове надання військової допомоги Україні

Зі свого боку оглядач агентства Bloomberg, задаючись питанням, кого з двох кандидатів можна назвати переможцем, пише, що «Байден за опитуваннями впевнено випереджає Трампа, і Трампу потрібні дебати, щоб це змінити». Однак, він вважає, що за підсумками перших дебатів у Трампа не вийшло це зробити.

«Але з іншого боку великий ентузіазм прихильників Трампа і похибки в опитуваннях роблять гонку більш конкурентоспроможною, тому у Трампа можуть бути ті ж шанси на успіх, що і раніше», – вважає він.

Байден: “Важко і слово сказати, коли поруч стоїть клоун”

Додамо, що через постійні спроби нинішнього президента США Дональда Трампа перервати або перекричати свого опонента та ведучого, перші передвиборчі дебати кандидатів перетворилися на хаос вже на початку.

Читати також:  Зустріч Зеленського із Трампом буде обов'язково - глава МЗС

У перші ж хвилини дебатів, коли розглядалася тема призначення судді Верховного суду, Дональд Трамп почав голосно переривати Джо Байдена. Глава Білого дому навіть образився на модератора з його улюбленого телеканалу, коли почав робити йому зауваження.

Ексвіцепрезидент Байден під час виділених йому хвилин відповіді на запитання, коли Трамп почав знову його переривати, повернувся до опонента й сказав: “Може ти заткнешся, чоловіче?” 

Пізніше, коли ситуація повторилася, Байден знову висловився негативно на адресу Трампа: “Важко і слово сказати, коли поруч стоїть клоун”.

У відповідь Трамп заявив, що за Байден за 47 років його перебування в Сенаті й Білому домі зробив менше, ніж він за три роки його президентства.

24 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up