Львівська обласна рада, Ганущин

Це катастрофа! Облрада вимагає від Садового розблокувати дорожній рух у Львові

Обласна рада ухвалила звернення до міського голови Львова Садового щодо катастрофічної ситуації з організації дорожнього руху на перетині вулиць Городоцька – С. Бандери у місті Львові у зв’язку з початком ремонтних  робіт вулиці С. Бандери.

Як зазначють депутати, про капітальний ремонт зазначеної вулиці йшлося вже кілька років. Вулиця С. Бандери справді потребує такого ремонту. На початку цього року було анонсовано про його початок. Але минули весна і літо – ідеальний період, коли можна було почати й проводити зазначені роботи. До того ж, у місті діяли карантинні обмеження. Але протягом цього періоду нічого не робилося.

Читати також:  У межах проекту "Мале Карпатське коло" триває будівництво дороги

Натомість ремонт вулиці розпочали восени. Тепер усе місто стоїть в суцільному заторі.

“Не організована схема розведення транспортних потоків, не залучено представників Нацполіції для здійснення регулювання в особливо складних випадках! Така ситуація є неприпустимою та вимагає якнайшвидшого реагування”, – констатують депутати облради.  

Враховуючи критичність ситуації та гострий суспільний інтерес, депутати Львівської обласної ради  наполегливо пропонують:

Читати також:  ГМ Опора підрахувала депутатів-прогульників ЛОР

“1.У найкоротший термін вжити заходів щодо ліквідації заторів на перетині вул. Городоцька – С.Бандери у місті Львові.

2.Як варіант розв’язання проблеми, організувати реверсний рух по вул. Листопадового Чину та/або вул. Митрополита Андрея – площа Святого Юра на вул. Устияновича», – йдеться в тексті документа.

45 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up