Фокін

“Сліпий сєпар”: Фокін не бачить “жодного підтвердження” війни між Росією і Україною

Заступник голови української делегації в мінській переговорній групі Вітольд Фокін заявив, що “не бачить жодного підтвердження” війни між Росією і Україною. Він також вважає, що особливий статус потрібно надати усьому Донбасу, а не лише окупованим Росією районам.

Про це він сказав, пояснюючи свої скандальні заяви про Донбас на комітеті Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

“Я не політик і зробити якесь визначення цього я не можу. Ніякого підтвердження, що на Донбасі йде війна між Росією і Україною поки що я не бачу”, – виправдався Фокін.

Читати також:  Фокін має піти з мінської групи - глава Офісу президента

При цьому він на початку своєї промови назвав РФ “контрагентом”. Також він кілька разів наполягав на тому, що “на Донбасі необхідно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання з особливим статусом окремих районів, а краще всього Донбасу”.

За словами Фокіна, він багато років був поза політикою, а перед тим, як приступити до своїх обов’язків, вивчив усі протоколи. Він зазначив, що проти України воюють найманці з майже 30 країн світу, в тому числі за підтримки російських військових.

Читати також:  У Мінську домовились про нове перемир'я

“Майже п’ятирічні топтання на одному місці стали в основному наслідком двох причин. Перша причина – Мінські домовленості не є нормативно-правовим актом, тобто вони, грубо кажучи, необов’язкові до виконання. Але головна причина полягає в тому, що тодішній гарант Конституції більше дбав про власні інтереси”, – заявив політик.

Після таких заяв комітет ВР проголосував за ініціювання постанови про звернення ВРУ до президента з вимогою, окрім інших, звільнити пана Фокіна з ТКГ. 

144 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up