Олександр Лукашенко

Лукашенка висунули на Нобелівську премію: Білоруські ЗМІ поширили фейк

У Білорусі державний телеканал ОНТ заявив, що самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко висунутий на Нобелівську премію. Відповідна новина була розміщена в Telegram-каналі даного рупора.

При цьому пропагандисти номінального лідера не спромоглися підкріпити цю інформацію ніякими посиланнями на джерела. В результаті з’ясувалося, що з відповідною ініціативою звернулася «член президентської ради з розвитку науки, доцент БДПУ ім. Максима Танка Галина Коваленко». Аргументація – Лукашенко, мовляв, «не допустив анархії, іноземної інтервенції і громадянської війни» в країні. Однак про ту ж ініціативу тієї ж Коваленко на два дні раніше повідомив сайт сатиричних новин «Панорама». Там – та ж Коваленко з тими ж словами.

Читати також:  Я б пішов на все, щоб взяти окупований Донбас під контроль - Лукашенко

«Інші кандидати просто притягнуті за вуха, і не виключено, що все вже вирішено і без нас між великими гравцями», – нібито стверджувала вона.

Таким чином, зазначає російський сайт «Медуза», є тільки два варіанти, чому все так сталося.

Або співробітники ОНТ повірили в фейк, або справжня Коваленко повторила дослівно слова вигаданої тезки і «її» дії. Найімовірніше, відзначають журналісти, в реальності ніякої Коваленко немає.

Читати також:  У Лукашенка помітили симптоми коронавірусу

Людина з таким ім’ям і регаліями «існує» тільки в двох статтях все тієї ж «Панорами». Згадано і про те, як 82% громадян Росії хотіли б бачити Лукашенка своїм президентом.

Фальшиву новина встигли передрукувати російські рупори «Правда.ру» і «Утро.ру».

24 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up