Нагірний Карабах, карта

У Нагірний Карабах готові вирушити 20 тис. “добровольців” із РФ

Близько 20 тисяч етнічних вірмен із Росії готові стати добровольцями в збройних зіткненнях між Вірменією та Азербайджаном в “республіці Нагірний Карабах”.

Про це в коментарі “Інтерфаксу” заявив лідер Союзу вірмен РФ Ара Абрамян. Однак, як підкреслив він, поки такої необхідності немає.

Абрамян сказав, що до Союзу звертаються десятки тисяч вірмен – і громадян Росії, і не громадяни, – з проханням допомогти у відправці їх у невизнаний Карабах “для захисту від азербайджанської агресії”. Такі дзвінки, як заявив він, надходять з усіх регіонів РФ та інших країн.

Читати також:  Доба в АТО: 4 обстріли, ніхто не постраждав

Разом із тим він зазначив, що “зараз не 2016 рік”. “Проти маленької Вірменії, Арцаха [вірменська назва Нагорного Карабаху] воюють Туреччина й Азербайджан, 80-мільйонна Туреччина допомагає Азербайджану новітньою технікою і надає всіляку іншу допомогу”, – вважає лідер Союзу вірмен РФ.

“Я їм кажу: поки Вірменія та Арцах не потребують допомоги. Але, якщо це буде продовжуватися, то я сам поїду туди воювати і всіх інших буду закликати до цього”, – запевняє він.

Читати також:  АТО: порушення режиму тиші, є загиблий та поранені

За словами Абрамяна, наразі “Вірменія та Арцах у цьому не мають потреби”, але Союз пропонує всім “добровольцям” залишити свої контакти та дані про придатність до військової служби.

Крім того, від членів діаспори надходять пропозиції про матеріальну допомогу. додав він.

27 вересня на кордоні Вірменії та Азербайджану спалахнув новий конфлікт, у самопроголошеному Нагірному Карабасі поновились бої. Уряди Вірменії і невизнаного Карабаху оголосили військовий стан.

92 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up