Грузія планує з 1 липня приймати закордонних туристів

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія заявив, що з 15 червня в країні відновиться надання місцевих туристичних послуг, а з 1 липня вона буде готова приймати туристів з-за кордону.

Про це Гахарія розповів у четвер, 7 травня, під час презентації антикризового плану з відновлення туризму в країні, повідомляє грузинський «Перший канал».

“Ми зробимо це (відновлення туризму — ред.) шляхом створення “коридорів безпеки” на сухопутному кордоні із сусідніми країнами, а також створюючи можливості для таких коридорів під кутом зору двосторонніх перемовин із країнами, які складають для нас туристичний інтерес. Ці перемовини вже почалися”, — сказав прем’єр Грузії, не уточнивши, про які країни саме йдеться.

Читати також:  Вчені попереджають про нову світову епідемію

Нагадаємо, з 21 березня в Грузії ввели надзвичайний стан через епідемію коронавірусу SARS-CoV-2. Із 23 березня заборонили також пасажирські перевезення залізничними шляхами, а із 17 квітня — пересування на легкових авто.

Надзвичайний стан у Грузії передбачає заборону зібрань понад 10 осіб, обмеження щодо пересування країною та перетину її кордонів, використання владою країни у виключних випадках майна фізичних чи юридичних осіб, регулювання цін на окремі товари (приміром, медикаменти) тощо.

Читати також:  Туризм, робота, інвестиції. Як працюватиме бюро Ґданська у Львові (коментарі)

Попередньо надзвичайний стан діяв до 21 квітня, тоді його продовжили ще на місяць — до 22 травня.

Станом на 7 травня в Грузії виявлено 615 випадків інфікування SARS-CoV-2, зокрема 9 летальних, водночас 275 людей вилікувалися.

Станом на ранок 7 травня у світі 3 млн 822 тисячі 951 зафіксований випадок COVID-19. З них 265 084 людей померли та 1 млн 302 тисячі 995 — одужали. Наразі інфікованими залишаються 2 млн 254 тисячі 872 людини.

275 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up