У Єрусалимі зійшов благодатний вогонь у порожньому Храмі

Цього року у зв’язку з епідемією коронавірусу ритуал сходження благодатного вогню напередодні православного Великодня відбувся у Храмі Гробу Господнього у Єрусалимі лише за участі духовенства.

У суботу, 18 квітня, напередодні православного Великодня у Храмі Гробу Господнього у Єрусалимі відбулася традиційна церемонія сходження благодатного вогню.

Цього року у зв’язку з епідемією коронавірусу цей ритуал, на якому зазвичай присутні тисячі віруючих, відбувся у практично порожньому храмі, за участі представників духовенства Єрусалимської православної церкви.

Читати також:  Програма Великодніх святкувань вже завтра

Священний вогонь з’явився в кувуклії – невеличкій капличці, спорудженій, як вважається, над місцем поховання Ісуса Христа – під час молитви патріарха Єрусалимського Феофіла. Після сходження вогню патріарх передав святиню клірикам, які запалили від неї зв’язки з 33 свічок – за віком Христа.

Храм Гробу Господнього закрили для віруючих минулого місяця в рамках жорстких заходів боротьби з коронавірусом, які вживаються Ізраїлем. Тому посли десяти християнських країн чекали на винесення благодатного вогню біля Яффських воріт, де напередодні було встановлено поліцейський блокпост. Один з грецьких ієрархів виніс вогонь і передав його послам.

Читати також:  ТОП-5 порад для господинь: Як зустріти Великдень та не померти від перевтоми
148 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up