коронавірус

Понад 8000 заражених коронавірусом у Польщі

Кількість заражених коронавірусом у Польщі зросла до 8214, з яких 318 осіб померли, 866 одужали.

Про це повідомляє ukrinform з посиланням на Twitter міністерства охорони здоров’я Польщі.

“Кількість заражених коронавірусом в Польщі становить 8214 осіб, 318 осіб померли. Усі випадки є позитивними, зокрема й у померлих осіб”, – йдеться в повідомленні МОЗ Польщі.

Як зазначається, у більшості померлих осіб були супутні хвороби.

За останню добу поліція перевірила дотримання режиму карантину у 112 тис. осіб, у майже 220 випадках виявлено його порушення.

Читати також:  В Україні зареєстрували два нові випадки коронавірусу

У лікарнях Польщі станом на сьогодні перебувають понад 2,6 тис. осіб заражених коронавірусом, на карантині – понад 138 тис., під епідеміологічним наглядом – понад 25 тис. людей.

Напередодні глава польського уряду Матеуш Моравецький повідомив про плани послаблення обмежень, запроваджених у зв’язку з епідемією коронавірусу. Зокрема, на першому етапі, який вводиться в дію з 20 квітня, відбудеться відкриття для відвідування лісів і парків, в також частково скасовуватимуться обмеження у торгівлі. Зокрема, дозволятиметься торгівля (у магазинах площею до 100 кв.м зможуть перебувати чотири особи з розрахунку на одну касу, у магазинах понад 100 кв. м. – одна людина на 15 кв. м. площі). Також дозволятиметься перебування в церквах і культових спорудах одній людині особі на 15 кв. м.).

Читати також:  Із Китаю евакуюють лише здорових громадян України - посадовець

Подальші етапи скасування обмежень залежатимуть від аналізу динаміки захворюваності, можливостей служби охорони здоров’я Польщі та виконання санітарних рекомендацій.

1705 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up