коронавірус

Діти, які хворіють на коронавірус, заразилися від батьків

Станом на 8 квітня у Львівській області на коронавірус нездужають двоє дітей. Вони заразилися від своїх батьків.

Про це повідомила лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

– Це десятирічна дівчинка і  шестирічний хлопчик. У обох випадках це – внутрішньо сімейна передача вірусу. Там захворіли і тато, і мама. А потім коронавірус виявили і у дітей, – розповіла вона.

Читати також:  У Чернівцях виявлено ще 13 хворих на коронавірус

Водночас, за інформацією Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на 08.04.2020 року у Львівській області лабораторно підтверджені 36 випадків захворювання на COVID-19, у тому числі один летальний випадок.

Серед виявлених випадків 25 – мешканці Львова, 5 – Пустомитівського, три –   Жовківського та три Стрийського районів. Це – 19 жінок та 17 чоловіків. У 9-ти випадках – захворювання реєструвалися у контактних осіб з хворими на COVID-19. 

2633 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up