трамвай, карантин

Громадський транспорт Львова перевозитиме тільки за посвідченнями та довідками

Відтепер у Львові користуватися громадським пасажирським транспортом мають право тільки представники особливих категорій.

Про це сьогодні, 6 квітня, повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Львівської міської ради Ірина Маруняк.

Так, за її словами, їхати в громадському транспорті можуть тільки ті особи, які добираються на роботу.

– Від сьогодні громадський транспорт Львова працюватиму в режимі спецперевезень. Це означає, що користуватися цим транспортом матимуть право працівники сфери, які забезпечують життєдіяльність міста. Зокрема, – працівники медичних установ, банківські працівники, працівники установ, які забезпечують продуктами мешканців, енерго- та водозабезпечення, соціальні служби та інших установ, які передбачені постановою Кабміну від 2 квітня №255, – сказала вона.

Читати також:  Чиновникам Львівської облради дозволили працювати з дому

Кожен з цих осіб повинен мати при собі посвідчення, яке підтверджує, що він є працівником цієї галузі, або ж – довідку від керівництва підприємства.

Водночас, за словами Ірини Маруняк, водії не перевірятимуть документів. Тому міськрада покликається до совісті мешканців. Але попереджає, що перевірити документи має право поліція. А за порушення – покарання у розмірі від 17 тисяч до 34 тисяч гривень.

Читати також:  У Китаї зафіксували 150 нових смертей від коронавірусу

– Їхати в транспорті може стільки осіб, скільки є сидячих місць. Так, якщо є 60 сидячих місць, то можна зайти 60 особам, – пояснила Ірина Маруняк.

3460 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up