ломбард

Львівським ломбардам заборонили працювати

Попри те, що уряд України дозволив роботу ломбардів під час пандемії коронавірусу, у Львові їхня діяльність зараз заборонена.

Про це сьогодні, 3 квітня, повідомила  очільниця міського штабу з прийняття оперативних рішень в умова загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові Галина Слічна.

За її словами, сьогодні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Львова прийняла рішення, які вплинуть на роботу субєктів підприємництва.

Читати також:  Діти, які хворіють на коронавірус, заразилися від батьків

– Дозволено працювати, за дотримання відповідних умов та вимог, майстерням з шиномонтажу, хімчисткам, пральням, магазинам автозапчастин та запчастин для продажу сільськогосподарської техніки. А ось фотосалонам, магазинам з канцелярським приладдям та магазинам побутової техніки – заборонено. Тобто, їм дозволено функціонувати лише в режимі доставки товару безпосередньо до домівки замовника, пояснила Галина Слічна.

Нагадаємо, сьогодні також комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Львова встановила правила поховань осіб, які померли від коронавірусу.

Читати також:  У мешканки Ужгорода не виявили коронавірусу
1051 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up