опалення

У Львові зупинили опалення шкіл та садочків

У Львові закінчився опалювальний сезон для шкіл та садочків.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Відповідно до розпорядження міського голови Львова, від сьогодні, 2 квітня, офіційно завершується опалювальний сезон для закладів освіти. Йдеться про припинення подачі опалення до міських шкіл і садочків. Натомість подача опалення до лікарень, поліклінік, житлових будинків продовжується.

Читати також:  На Львівщині завершено опалювальний сезон

– Наші тепловики отримали лист від управління освіти про зупинення подачі опалення до шкіл і садочків, оскільки ці заклади на карантині, і де-факто, тепло перестали брати.

Тому, було прийнято рішення підготувати офіційне розпорядження про завершення опалювального сезону для освітніх закладів — наших міських шкіл і садочків, — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Читати також:  У Львові опалювальний сезон розпочнеться 22 жовтня

За її словами,  продовжуватимуть опалювати лікарні, поліклініки та житлові будинки. Рішення про завершення опалювального сезону для населення приймається, коли протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря вища +8 градусів.

370 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up