Вільха-М

Випробування “Вільха-М”: Уражає цілі на відстані 120 км

Державне Київське конструкторське бюро “Луч” провело успішне випробування потужної ракети українського виробництва “Вільха-М”.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов, опублікувавши відео випробувань.

“Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми. Маємо гарну новину – ДККБ “Луч” 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети “Вільха-М”. Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними”, – написав він.

Читати також:  Міністр оборони анонсував будівництво заводу з виготовлення боєприпасів

Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми! Маємо гарну новину – ДККБ «Луч» 30-31 березня проведено чергове успішне випробування ракети «Вільха-М». Вперше в Україні в умовах замкнутого циклу досягнуто ураження цілі на відстані 120 км. Незважаючи на складні метеоумови за яких відбувалися випробування, усі запуски були успішними.Реалізація української ракетної програми проходить за активної участі Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ.Слава Україні!

Опубліковано Олексієм Даниловим Середа, 1 квітня 2020 р.
Читати також:  РФ зосередила на полігоні майже 20 ракет
149 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up