Павло Розенко розповів про осучаснення пенсій із наступного року

Тисяча гривень: Пенсіонерам почали виплачувати грошову допомогу

В Україні з 1 квітня одноразову грошову допомогу в сумі 1 тисячу грн отримають понад 10 мільйонів пенсіонерів, розмір пенсій яких менш як 5 тисяч грн.

Про це інформують у Міністерстві соціальної політики.

Зокрема, зазначається, що з 1 квітня одноразову грошову допомогу в сумі 1 тис. грн отримають понад 10 млн пенсіонерів, розмір пенсій яких менш як 5 тис. грн, а також – понад 400 тис. громадян, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

Читати також:  Україна має понад тисячу пенсіонерів, яким більше 100 років

Окрім того, з 1 квітня автоматично відбудеться щорічний перерахунок пенсії для пенсіонерів, які продовжують працювати, на підставі абзацу 5 ч. 4 ст.42 закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Раніше міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що у квітні 2020 року Місоцполітики спрямує понад 30 млрд грн на виплату пенсій і соціальних допомог, а також 98 млн грн – на забезпечення окремих категорій населення технічними та іншим засобами реабілітації.

Читати також:  Чи їздитимуть пенсіонери безкоштовно?
379 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up