поліція

Тернопіль: Більш як двоє не збиратися

У Тернополі до раніше запроваджених обмежень карантинного режиму додалася вимога не збиратися групами більше двох осіб.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Відтепер на час дії карантинного режиму в місті, окрім вимог, що були прийняті раніше, заборонено перебування в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах групам більше двох осіб, або в межах однієї сім’ї (за винятком роботи державних, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ремонтних бригад)», – таке рішення ухвалив оперативний штаб щодо боротьби з коронавірусом.

Читати також:  Urban Talks Lviv & Ternopil. Два міста обмінялися успішними кейсами розвитку

Окрім цього, заборонене перебування на вулицях дітей віком до 14-ти років без супроводу дорослих, а дітей віком від 14-ти до 18-ти років – без відома батьків чи опікунів.

Як повідомлялося, у Тернополі лабораторно підтверджено 2 випадки COVID-19, в області – 98 випадків, з них один – летальний.

В Україні станом на 10.00 середи, 1 квітня, офіційно підтверджено 669 випадків зараження коронавірусом, з них 17 летальних, 10 пацієнтів одужали

210 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up