На Львівщині продовжує лютувати грип

Протягом минулого тижня у Львівській області на гострі респіраторні  інфекції занедужало 10 815 осіб, що на 2311 випадків  менше  у порівнянні з попереднім тижнем.

Такі підсумки моніторингу, проведеного ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

На 9 адмінтериторіях зафіксовано перевищення епідемічного порогу: Буський, Дрогобицький, Жовківський,  Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський, Сколівський райони, місто  Борислав. На 4 адмінтериторіях інтенсивність грипу знаходиться на високому  рівні інтенсивності.

Читати також:  Поради від МОЗ: що робити, якщо ви захворіли на грип

У м. Львові за цей же період захворіло 3024 особи,  що у 1,2 рази менше у порівнянні з минулим тижнем.

Протягом минулого тижня госпіталізовано з діагнозом  ГРВІ в інфекційні стаціонари області 178 осіб, у тому числі 97 дітей віком до 17 років.

Вірусологічною лабораторією  ДУ  «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР)  з початку епідемічного сезону досліджено  взірці  матеріалу від 207-ми  пацієнтів.  Визначено у 54-х  взірцях віруси грипу, в т.ч. вірус грипу А (H1N1) pm09 – 23 випадки,  А(Н3N2) – 1 випадок, А не субтипований -27 випадків та вірус грипу В – 3 випадки. Також виявлено збудники ГРВІ – риновіруси,   бокавіруси, корона віруси, метапневмовіруси.

Читати також:  Як не захворіти на грип та ГРВІ в осінньо-зимовий період
1008 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up