дитячий майданчик

На час карантину всі дитячі майданчики у Львові – під забороною

Від сьогодні, 1 квітня, у Львові заборонено користуватися дитячими та дитячо-спортивними майданчиками. І це – не першоквітневий жарт.

Рішення про заборону ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської міської ради.

Водночас, спортивними майданчиками користуватися дозволили, але – по одному. Тобто, щоби під час заняття спортом ту перебувала лише одна особа. При цьому комісія вимагає від спортсмена. Аби він продезінфікував, до прикладу, турнік до того, як почне підтягуватися, так і після.

Цікаво, що право забороняти відвідування парків, лісопарків та зелених зон у Львові, а саме – їсти та пити там, комісія  переклала на міськвиконком.

Читати також:  У Львові на коронавірус перевірили всіх водіїв громадського транспорту

Водночас, комісія рекомендує усім львів’янам, які виходять з дому, мати при собі документи. За словами міського голови Львова це потрібно для того, аби поліція могла зупинити будь кого на вулиці та пересвідчитися, що ця особа не перебуває у базі даних тих, хто зобов’язаний бути зараз на самоізоляції. Тобто, сидіти в хаті.

 Цим же рішенням дозволено перевозити пасажирів у міському громадському транспорті вже не десять осіб, а половину від кількості сидячих місць. Тобто, один за одним пасажири сидіти можуть, а ось поруч – вже ні.

Читати також:  Через страх перед коронавірусом посадовці міськради Львова скасували прийом мешканців

Також міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій закликала супермаркети вимірювати температуру тіла покупців при вході у магазини. І порекомендувала їм забезпечити відвідувачів масками та рукавичками.

Крім того, ринкам у Львові рекомендують встановити термінали і продавати продукти за безготівку. До такого нововведення ринки мають час готуватися цілий місяць.

Детальніше, що дозволено та заборонено у Львові на час карантину, можна ознайомитися тут.

4366 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up