інфекційна лікарня

У Львові очікують підтвердження першого випадку одужання на коронавірус

Лікарі очікують повторного результату на коронавірус жінки, в якої вже попередній аналіз був негативним. Якщо і цей аналіз буде негативним, то у Львівській області буде перша особа, яка одужала від коронавірусної інфекції.

Про це повідомив сьогодні, 30 березня, заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олег Когут.

– Ми маємо три випадки з однієї родини. Тут захворіла жінка. А коли перевірили її контакти, то збудник коронавірусу виявили у її чоловіка та сина. Щоправда, у них клінічних ознак немає. Проте вони залишаються під спостереженням, – сказав він.

Водночас, за словами лікаря,  другий аналіз на коронавірус у жінки виявився відємним.

– Сьогодні ми проводимо третій аналіз. І якщо він буде негативним, то вважатимемо, що у нас перша особа одужала від коронавірусної інфекції, – говорить Олег Когут.

Він додав, що ця родина, яка складається з 58-річного чоловіка, 51-річної жінки та 14-річного сина повернулися з Австрії. І, знаючи про ситуацію з поширенням коронавірсу, відразу звернулися до лікарів, як тільки відчули певне нездужання.

1202 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up