Ірина Микичак

Суд поновив Ірину Микичак на посаді очільниці департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Колишня директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації, а нині – перший заступник Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак отримала ухвалу суду щодо свого звільнення з ЛОДА.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

«Моє життя віднедавна заповнене одним-зупинити коронавірус і попередити втрати хворих і медиків. Тому історія мого незаконного звільненням з ЛОДА давно відійшла на задній план. І ось отримала ухвалу суду. Отже, розпорядження колишнього очільника ЛОДА про моє звільнення скасоване. Я відновлена на посаді. Незадовільна оцінка моєї роботи на посаді директорки департаменту охорони здоров’я також скасована.», – написала вона.

Читати також:  Голова ДФС Власов написав заяву про звільнення після заклику Зеленського

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у грудні роботу Ірини Микичак оцінили як незадовільну і звільнили її з посади директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації. Вона не згодилася з такою оцінкою на звернулася до суду. Водночас, нещодавно Ірина Микичак пішла на підвищення – стала першим заступником Міністра охорони здоров’я України.

Читати також:  Обвинуваченого у корупції в Бразилії відпустили
448 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up