кулеба

Глава МЗС пояснив, як українцям повернутися додому

Незважаючи на повне припинення пасажирського сполучення з іншими країнами в Україні опівночі 27 березня, громадяни зможуть потрапити в країну. Для цього їм необхідно перетнути кордон пішки або на авто.

Про це заявив у відеозверненні, опублікованому на сторінці МЗС України, глава відомства Дмитро Кулеба.

“Дорогі українці, які застрягли в різних куточках світу. Майже весь світ закрив кордони. Україна також повністю припиняє регулярне пасажирське сполучення опівночі з 27 на 28 березня. Зараз залишиться можливість перетнути кордон тільки пішки або на авто. Кордон в жодному разі не зачиняється на замок”, – сказав міністр.

Що ж до громадян, які залишаться за кордоном, то вони, запевнив Кулеба, можуть розраховувати на допомогу українського МЗС.

“Ми знаємо про кожного, хто потребує нашого захисту і допомоги, хоче повернутися додому. Ми знаємо про щоденні штрафи за перевищення терміну перебування в країнах, де ви знаходитеся, і будемо вирішувати ці проблеми. МЗС вас не залишає! Ми шукаємо можливості, як повернути вас і після того, як буде закрито регулярне пасажирське сполучення”, – підкреслив глава МЗС.

Також Кулеба додав, що для підтримки українців за кордоном він доручив усім закордонним дипломатичним установам України розгорнути програму “Захист”.

403 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up