коронавірус

У Польщі від коронавірусу загинуло 15 осіб

Станом на 26 березня кількість жертв коронавірусу у Польщі зросла до 15-ти осіб: вночі у лікарні міста Кошалін на заході країни помер 67-річний чоловік.

Як інформує міністерство охорони здоров’я у Twitter, за ніч у Польщі зафіксовано 34 нових випадки зараження Covid-19 по всій країні.

“У нас є 34 нові випадки зараження коронавірусом, що підтверджено позитивними результатами лабораторних тестів. Підтверджені випадки стосуються 9 осіб з Люблінського воєводства (південний схід РП), 6 осіб з Сілезького воєводства (південь), 4 осіб з Куявсько-Поморського та 3 осіб з Поморського воєводства (північ країни)”,- йдеться в повідомленні МОЗ Польщі.

В іншому Twitter міністерства підкреслюється, що у лікарні міста Кошалін на заході країни помер 67-річний чоловік, який мав супутні хвороби.

Як зазначили в МОЗ Польщі, цієї ночі у лікарні міста Каліш на заході РП помер також 75-річний чоловік, в якого раніше було діагностовано коронавірус. Однак безпосередньою причиною смерті в цьому випадку був не він, тому його не внесено до статистичних даних щодо кількості померлих від коронавірусу.

521 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up