80-річна мешканка селища Розділ Миколаївського району пішла з дому і не повернулася.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області, таке повідомлення отримали правоохоронці Миколаївського відділення поліції.
Родичі пояснили, що старенька близько 18.00 пішла з дому та не повернулася. Вони спробували самостійно розшукати її, проте спроби виявились марними. Коли на вулиці стемніло, вони звернулись за допомогою до поліції.
«На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та співробітники територіального відділу поліції, а також молодший інспектор-кінолог Кінологічного центру поліції Львівщини капрал поліції Тарас Замороз зі службовою собакою Кері.
Собака взяла слід від будинку та впевнено провела правоохоронців за селище до лісопосадки. Там, пізно вночі, поліцейські і виявили бабусю, котра заблукала та не могла знайти дорогу додому. Цілою та неушкодженою, правоохоронці повернули жінку додому.», – говориться у повідомленні.