Шмигаль

Шмигаль оголошує війну українській культурі

Новий Кабмін під керівництвом Дениса Шмигаля планує скоротити видатки на гуманітарну сферу на 41%. При цьому залишаться майже незмінними видатки на Апарат Верховної Ради, Державне управління справами, Офіс генерального прокурора та Міністерство внутрішніх справ України.

Про це повідомив у Telegram колишній міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

“Цифри для роздумів, яку країну будує новий уряд. Збільшує витрати загального фонду бюджету на 96 млрд гривень, на 41% скорочує гуманітарну сферу (МКМС) та майже незмінними залишає видатки на Апарат Верховної Ради України, Державне управління справами, Офіс генерального прокурора, Міністерство внутрішніх справ України”, – зазначив він.

Читати також:  Рада запровадила трирічне бюджетне планування. Політолог пояснив, що з цього вийде

За словами ексміністра, скорочення витрат на гуманітарну сферу становить 13,4 млрд грн (МКМС+МОН). “Витрати на сфери МКМС зменшуються на 6,4 млрд грн, або на 41%. Фінансування спорту (без врахування Олімпіади) скорочується на 43%!” – додав він.

За словами Бородянського, на 100% скорочуються (тобто знищуються) всі програми Українського культурного фонду, Українського інституту книги, Держкіно, Держтуризму, зупиняється будівництво музею Голодомору, музею Небесної Сотні, не створюється музей сучасного мистецтва.

перегляд бюджету

Як повідомлялося, за дорученням уряду від 18 березня Міністерство фінансів розробляє зміни до державного бюджету на 2020 рік для спрямування коштів на протидію коронавірусу з непріоритетних державних програм.

Читати також:  Зеленський озвучив зміни в Кабміні: Гончарук іде у відставку
242 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up