НБУ отримав із-за кордону партію готівкового долара

Національний банк отримав партію готівкового долара з-за кордону, необхідного для підкріплення кас банків.

Про це повідомляє пресслужба регулятора у Facebook.

“Є добрі новини також для готівкового ринку. Національний банк нарешті отримав з-за кордону партію готівкового долара США, необхідного для підкріплення кас банків. Сьогодні ми провели операцію з обміну цієї готівки на безготівкову валюту банків. Участь у цій операції взяли 11 з 14 банків, які мають статус системно важливих. Запропонований нами обсяг готівкової валюти становив 130 млн дол. США і був повністю викуплений банками”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  НБУ у січні вже купив на міжбанку $198 млн

Наразі очікуємо на другу партію готівкового долара.

“Ми продовжимо проводити операції з обміну готівки на безготівкову валюту, щоб банки могли безперебійно задовольняти попит своїх клієнтів на зняття готівки в доларах чи євро. Втім, також рекомендуємо громадянам обмежувати операції з готівкою і за необхідності проводити усі операції онлайн та за допомогою платіжних карток. Це сучасніше та безпечніше”, – акцентували в регуляторі.

Читати також:  Нацбанк отримав міжнародну нагороду

Другий день поспіль (25 березня – ред.) Національний банк не проводить інтервенцій з продажу валюти. Міжбанківський ринок балансується без нашої участі – на рівнях, близьких до 28 грн за долар США.

209 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up