апарати ШВЛ

У Центрі легеневого здоров’я є 8 ШВЛ на 140 ліжок

У Центрі легеневого здоров’я вже розгорнуто 140 ліжок для майбутніх пацієнтів з коронавірусом.

Про це повідомив генеральний директор Львівського регіонального  фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру (Центру легеневого здоров’я) Любомир Рак.

За його словами, всі ці ліжка забезпечені киснем.

– Захисними масками, дезінфікуючими засобами та респіраторами наш персонал забезпечений з огляду на те, що ми і так займаємося легеневими проблемами та туберкульозом. Також є окуляри, захисні щитки та рукавиці. На жаль, ми маємо тільки вісім апаратів штучної вентиляції легень. До середини квітня очікуємо поставки ще 12. Проблема у нас зараз з захисними костюмами. Зараз є 48 багаторазових захисних костюмів. Але впродовж двох тижнів для всієї області повинні закупити 20 тисяч одноразових захисних костюмів. За нашими підрахунками їх повинно вистачити на місяць-півтора, – каже Любомир Рак.  

Читати також:  У Львівській інфекційній лікарні перебуває 89 пацієнтів, - Ігор Берник

Директор Центру легеневого здоров’я також зазначив, що харчоблок лікарні забезпечений продуктами, яких вистачить на місяць-півтора роботи.

Водночас, за його словами, лікарня продовжує приймати пацієнтів з легеневими патологіями.

– Зараз у нас є 60 пацієнтів з пневмоніями. Протягом січня та лютого ми пролікували 308 пацієнтів з важкими пневмоніями. Вісім пацієнтів, на жаль, померли. П’ять з них були віком 65+ та троє – до 60 років, – зазначив він.

Читати також:  Перший хворий на коронавірус в Україні – одужує

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Центрі легеневого здоров’я є сім апаратів, якими досліджують туберкульозну паличку. Але якщо там змінити катриджи, то протягом чотирьох годин можна провести аналізи на визначення коронавірусу.

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up