«Швидка допомога» тестів на коронавірус не робить, – лікар

50 комплектів індивідуального захисту витрачають медики «швидкої допомоги» за добу.

Про це повідомив в.о.генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ярема Качмар.

За його словами, лікарі щодня отримують невеликими партіями засоби індивідуального захисту як від обласної влади, так і від благодійників. І зараз у них є до 300 захисних костюмів, 900 респіраторів, достатня кількість одноразових медичних масок та рукавиць.

Читати також:  У 12 львів’ян підозрюють коронавірус

Але коли кількість пацієнтів зросте, то й потреба у комплектах захисту зросте.

– Ми зараз не можемо спрогнозувати кількість пацієнтів, яка потребуватиме допомоги. То ж нам потрібно увесь час підтримувати незнижену кількість засобів захисту, – пояснив він.

Також, за словами Яреми Качмара, зараз «швидкі» виїжджають на різні ургентні виклики.

– Мови про те, що ми будемо обслуговувати тільки пацієнтів з підозрою на коронавірус, – не йде. Можливо, за певних умов ми будемо збільшувати кількість бригад, які обслуговуватимуть виклики щодо коронавірусу. А решта будуть продовжувати виїжджати на ургентні випадки, – запевнив лікар.

Читати також:  Перший пацієнт з коронавірусом в Україні – одужав

Крім того він попередив, що лікарі «швидкої допомоги» не проводять тестувань на коронавірус. Такі аналізи робляться тільки в лікарні.

326 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up