8 лікарня

Медики 8 лікарні працюватимуть вахтами тиждень через два

Медики 8 міської клінічної лікарні Львова працюватимуть вахтовим методом. Тиждень вони перебуватимуть безвихідно в лікарні. І на два тижні їх відправлятимуть на домашню обсервацію.

Про це повідомив директор 8-ої міської клінічної лікарні міста Львова Василь Обаранець.

Для того, аби лікарі могли жити на території лікарні, тут звільнили корпус мікрохірургії ока і перетворили його на міні-готель, де можна поїсти, помитися та поспати.

Читати також:  Медикам, задіяним у боротьбі з коронавірусом, обіцяють високі надбавки

За його словами, лікарня готувалася до прийому пацієнтів на коронавірус ще з січня.

– Ми маємо одноразові костюми з капюшонами, 600 костюмів багаторазового використання. Маємо біологічно захищені маски. А також окуляри, рукавиці та хірургічні маски, – сказав він.

Також за словами Василя Обаранця, в лікарні є 53 точки, до яких можна підключити пацієнта або до апарату штучної вентиляції легень, або до подачі кисню через маску.

Читати також:  МАУ скасовує авіарейси до 16-ти країн

– За два-три дні у нас закінчать монтувати апаратуру в кардіологічному  корпусі. І ми матимемо 110 місць забезпечення кожного пацієнта киснем, – запевнив лікар.

Крім того, за його словами, до 14 наявних апаратів штучної вентиляції легенів, вчора привезли ще п’ять додаткових.

– Також сьогодні отримали переносний цифровий рентген-апарат, лабораторне обладнання. Також забезпечені медикаментами та іншими речами, – говорить Василь Обаранець.

459 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up