У Львівській області від звичайного грипу за три місяці померло п’ятеро осіб

Протягом минулого тижня у Львівській області на гострі респіраторні  інфекції занедужало 13 126 особи, що на 244 випадки  більше  як за попередній тиждень.

Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

На 10 адмінтериторіях зафіксовано перевищення епідемічного порогу. Це у Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Жовківському,  Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському, Старо-самбірському районах та у Самборі, Стрию і Бориславі. На 6 адмінтериторіях інтенсивність грипу знаходиться на високому та дуже високому рівнях інтенсивності.

Водночас, за минулий тиждень на грип та гострі респіраторні інфекції захворіло 5 473 дітей до 17 років.

Читати також:  У Львові на 103 повідомили про випадок коронавірусу. Повідомлення виявилося неправдивим

У Львові протягом цього часу занедужала  3610 особа, що   (12 тиждень 2020 року) та 2931особа, що на 679 осіб більше попереднього тижня

Також протягом тижня з діагнозом  ГРВІ в інфекційні стаціонари області шпиталізовано 245 осіб, у тому числі 146 дітей віком до 17 років.

З початку  епідемічного сезону вірусологічною лабораторією ДУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України”  при лабораторному досліджені методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 207 зразків матеріалу від пацієнтів, які підлягають визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ) та з тяжкими гострими респіраторними інфекціями (ТГРІ).  Визначено у 54 зразках віруси грипу, в т.ч. вірус грипу А (H1N1) pm09 – 23 випадки,  А(Н3N2) – 1 випадок, А не субтипований – 27 випадків та вірус грипу В – 3 випадки. Також виявлено збудники ГРВІ –  риновіруси,   бокавіруси, корона віруси, метапневмовіруси. 

Читати також:  Епідемія грипу у Львові та області йде на спад - санстанція

Також у Львівській області зареєстровано 5 летальних випадки від грипу серед  дорослих. Це два випадки серед вікової категорії 30-64  роки та три – старші 65  років. Захворілі звернулись за медичною допомогою на 3-4-й день захворювання. Стан ускладнився через наявність супутніх захворювань – цукрового діабету, хворіб серцево-судинної системи та нирок. Лабораторно підтверджений вірус грипу типу А – 4 випадки, тип В – 1 випадок.

2751 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up