коронавірус

Коронавірус можуть виявляти тест-системи для туберкульозу, – Олександр Ганущин

У Львівській області є сім суперсучасних тест-систем для виявлення туберкульозної палички. Вони здатні також виявляти коронавірус. Але катріджів до них немає ані в Україні, ані у Європі.

Про це сьогодні, 24 березня, повідомив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Він нагадав, що ці тест-системи Львівщина отримала від Світового банку.

– І ці самі апарати можуть можуть виявляти і реакцію на коронавірус, якщо будуть реагенти. Але, на жаль, сьогодні, катріджі, які за чотири години дають результат, є тільки у США, – каже він.

За його словами, якби такі катріджі були у нас, то Центр легеневого здоров’я зміг би на день проводити  400 тестів.

– Тому ми звернулися до благодійників, які мають добрі філії у США, аби вони змогли там їх закупити, – говорить Олександр Ганущин.

Також, за словами очільникаЛьвівської обласної держадміністрації  Максима Козицького на Львівщину надійшло понад 4 тисячі експрес-тестів, 5 тисяч масок та 500 біо-костюмів.

– Ми отримали і реагенти. Зараз ми вивчаємо сумісність цих реагентів з тими лабораторіями, які є у Львівській області, – сказав він.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, дві лабораторії Львівського лабораторного центру наприкінці тижня почнуть працювати цілодобово. А ось приватним лабораторіям аналізи на коронавірус робити заборонили.

1049 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up