інфекційна лікарня

У Львові досі не ідентифікували другого пацієнта з коронавірусом

Станом на сьогодні у Львівській області є 104 пацієнти, у яких підозрюють коронавірус.

Про це сьогодні, 23 березня, повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації Андрій Васько.

– З них на стаціонарному лікуванні у інфекційній лікарні Львова перебуває 61 пацієнт. Їхній стан є середньої важкості або легкий. У однієї пацієнтки важкий стан, але вона не потребує вентиляції легенів, – заявив він.

Також, за словами лікаря, 43 пацієнти лікуються вдома.

– Це свідчить, що у них майже немає симптомів хвороби або мають незначні катаральні явища. За всіма міжнародними протоколами та за Наказом Міністерства охорони здоров’я №663 пацієнти з невисокою температурою на невисокими розладами здоров’я можуть лікуватися вдома, – пояснив Андрій Васько.

Водночас, він зізнався, що на цей момент у Львові не знають ім’я особи, яка стала другою в області з підтвердженим коронавірусом. Єдине що лікарі зараз знають, що ця особа перебуває у інфекційній лікарні, тому що саме у пробах цих пацієнтів було виявлено інфекцію.

– Ми передали до Києва проби 45 пацієнтів.Зараз ми вже маємо результати щодо 14 осіб. У них немає коронавірусної інфекції. І зараз очікуємо на інші результати, – пояснив заступник директора з епідеміологічних питань Львівського лабораторного центру Олег Когут.

Уточнення! Доки готувався матеріал, в.о. директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін повідомив, що другий пацієнт з підтвердженим коронавірусом у Львові, – п’ятдесятирічна жінка.

436 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up