коронавірус

Приватні лабораторії Львова досліджень на коронавірус не робитимуть, – Андрій Васько

Лікарі сумніваються у достовірності результатів приватної лабораторії, яка виявила у Львові першого недужого на коронавірус.

У цього сьогодні, 23 березня, зізнався т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації Андрій Васько.

– На сьогодні ця лабораторія вже не працює. Медичні працівники спробували скерувати туди на повторний аналіз пацієнтів. Але їм відмовили, – повідомив він.

Також, за його словами, у Львові відтепер всі аналізи на каронавірус  проходять тільки через інфекційну лікарню Львова та Львівський лабораторний центр.

– Всі тести та аналізи будуть проводитися тільки за скеруванням сімейного лікаря. Особа повинна звернутися до сімейного лікаря. І якщо лікар бачить потребу. То скеровує пацієнта або на швидкий тест, або до інфекційної лікарні на для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.

Нагадаємо, як повідомила ІА Syla.news, у Львові дві лабораторії працюватимуть цілодобово.

448 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up