інфекційна лікарня

За п’ять годин до інфекційної лікарні Львова потрапило ще сім пацієнтів з підозрою на коронавірус

Протягом останніх п’яти годин, з 16:30до 21:30 години 22 березня, у Львівській області до інфекційної лікарні звернулося ще сім пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомила лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Нові пацієнти – мешканці Львова та Самбірського, Стрийського, Сколівського районів.

Читати також:  Між Львівщиною та Закарпаттям встановлять блок-пости

Отож, на цю годину у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 61 особа. Ще 32 особи є на самоізоляції.

Стан усіх хворих середньої важкості або близький до задовільного. У однієї пацієнтки – наближений до важкого.

Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 94 осіби. У одного пацієнта – позитивний результат тесту на коронавірус. Очікуються результати контрольного тестування. Одна особа знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії.

Читати також:  В Україні вже 872 тис. випадків COVID-19, за добу - 13 514

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID- 19 звернулося 104 людини.

За результатами тестів у 6 осіб – грип. Ще 4 результати тестів – від’ємні. За увесь час в сумі у 10 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. 11 пацієнтів виписано з лікарні.

544 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up